Кошик
8 відгуків
+380984697824
+380984697824
+380 (98) 469-78-24
+380 (50) 313-77-58

Зелений тариф відміняється! Сонячні станції закривають!

Зелений тариф відміняється! Сонячні станції закривають!
ВАЖЛИВО: зниження стосується тарифів для промислових, а не приватність СЕС!

22.03.21

Зелений тариф відміняється!

Сонячні станції закривають!

Власники сонячних станцій несуть колосальні збитки!!!!

Саме такі заголовки очікують наші улюблені "диванні коментатори".

А що насправді?

❓Живили – відповідаємо: з 1 серпня передбачається зниження "зелених" тарифів для СЕС і ВАГУ відповідно до закону 810-IX про умови підтримки відновлюваної енергетики.

❗️ВАЖЛИВО: зниження стосується тарифів для промислових, а не приватність СЕС!

Що це означає?

☑️Постанову про встановлення нових "зелених" тарифів на електроенергію та надбавки до них за використання обладнання українського виробництва було прийнято НКРЕКП на засіданні в минулу суботу.

☑️У результаті, згідно з оприлюдненим проєктом постанови, зважаючи на передбачену законодавством градацію розміру "зелених" тарифів, у залежності від часу введення в експлуатацію, для більшості СЕС встановлено "зелений" тариф у розмірі 3,83 грн/кВт-год. (без ПДВ). Найвищий тариф – 7,37 грн/кВт-год. (для СЕС, встановлених одними з перших), найнижчий – 3,29 грн / кВт-год.

☑️Також для СЕС, змонтованих на дахах або фасадах будівель і введених в експлуатацію після 30 липня 2015 року, тариф встановлений у розмірі 4,54 грн / кВт-год.

☑️Для низькі СЕС встановлено надбавки 5% і 10% за використання українського обладнання.

☑️Закон 810-IX від 21 липня "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" передбачає зниження "зеленого" тарифу для більшості СЕС на 15%, для СЕС до 1 МВт – на 7,5%, для ВАГА – на 7,5%, без пролонгації їхньої дії.

☑️Скорочення "зелених" тарифів почнеться вже з 1 серпня.

💡Таким чином, промисловий «зелений» тариф, як бізнес, перестає бути зіркою, але на перший план виходять інші комерційні моделі, такі як власне споживання та підвищення енергетичної незалежності підприємств.

В будь якому разі, поступ відновлюваної енергетики є невпинним. Ми переконані: як і всюди в цивілізованому світі, майбутнє України – за екологічними джерелами енергії.

Джерело - фб Атмосфера

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner