Кошик
8 відгуків
+380984697824
+380984697824
+380 (98) 469-78-24
+380 (50) 313-77-58

акція «Ціна на виріст»

03.05.19

Інтернет магазин AEN проводить акцію «Ціна на виріст», що дозволяє запускати станції під «зелений тариф» поетапно, отримуючи спеціальні оптові ціни на фотомодулі з першого дня будівництва і зберігаючи їх до завершення формування геліополя.

Акція «Ціна на виріст» є розширенням вже діючої акції «ABi-Solar+ABB» надає спеціальні знижені ціни при купівлі фотомодулів ABi-Solar з мережевими інверторами ABB. Нова акція дає можливість споживачу отримати мінімальну ціну не купуючи увесь пакет фотомодулів цілком.

 

Як це працює?

Обсяг пакету для калькуляції акційною роздрібної ціни проводиться по потужності придбаного інвертора, тоді як стартовий розмір закуповуваного геліополя не може перевищувати 1/3 від номінальної потужності інвертора.

Необхідні кіловати фотомодулів можуть бути докуплены в будь-який час із збереженням акційної знижки!**

Наприклад,

купуючи інвертор ABB TRIO-27.6-TLOUTD потужністю 30кВт, споживач отримає ціну$0,73/Вт докупивши до інвертора всього 10кВт фотомодулів. Залишилися до максимуму побутової мережевої станції 20кВт можуть бути докуплены в майбутньому за ціною $0,73/Вт в будь-який час і будь-якими пакетами!

 

Навіщо це потрібно?

В даний час спостерігається справжній бум попиту на станції під зелений тариф. Розмір початкових інвестицій при введенні такої станції в експлуатацію не малий, і іноді «залишає за бортом» клієнтів, які не мають достатніх коштів для придбання мережевого інвертора і фотомодулів для формування геліополя цілком.

При цьому в момент оформлення документації в РЕЗ та включення станції в мережу загального користування досить запустити станцію, що складається з інвертора і деякої кількості модулів, достатнього для вироблення пускових струмів (приблизно третина від номіналу інвертора). Документована потужність станції фіксується по потужності використовуваного в ній інвертора.

Метою акції «Ціна на виріст» є знизити фінансове навантаження на користувачів, які вводять в експлуатацію станції під «зелений тариф», дозволяючи їм інвестувати гроші в кілька етапів, отримуючи при цьому найкращу ціну на фотомодулі відразу, підключити зелений тариф з мінімальним гелиополем, і розширити його в майбутньому з комфортному графіком без переоформлення дозвільної документації.

Для того щоб взяти участь в акції «Ціна на виріст!», досить обраится до нас заповнивши заявку на прорахунок сонячної станції

 

* В акції беруть участь всі моделі мережевих інверторів ABB, офіційно імпортовані в Україну.
** Здійснити покупку інвертора і мінімального пакету фотомодулів в рамках акції «Ціна на виріст!» необхідно з 1 червня до 1 листопада 2016 року. Тимчасові обмеження на покупку решти фотомодулів за акційною ціною не встановлюються.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner